biuro czynne od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 17.00, ul. Grodzka 3, 20-112 Lublin, tel./fax (81) 534 70 48, tel. (81) 534 25 98, lubelska@izbaarchitektow.pl

Lista 315 członków Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP

z dnia 30 listopada 2022 r.

1.Adamek RobertLB 0387 upr. ogr.
2.Alchimowicz Przemysław LechLB-0398
3.Antonowicz DorotaLB 0242
4.Antonowicz Przemysław RomualdLB 0110
5.Babij JanLB 0066
6.Bagrowski Radosław MichałLB 0358
7.Bahonko MonikaLB 0232
8.Bajun MarekLB 0187
9.Balaryn Ewa DanutaLB 0274
10.Balawejder-Kantor Maria FranciszkaLB 0008
11.Bandrowska Monika AnnaLB 0330
12.Bednarczyk Zbigniew WiesławLB 0126
13.Begiełło JacekLB 0042
14.Bełoniak Rafał LudwikLB 0251
15.Bentkowski Włodzimierz JanLB 0099
16.Bezpalko Katarzyna BarbaraLB 0396
17.Bidniuk Alfreda ElżbietaLB 0385 upr. ogr.
18.Bielak Marta KatarzynaLB 0417
19.Bielecki MarekLB 0024
20.Bielecki WojciechLB 0343
21.Bieńkowski Jacek KrzysztofLB 0050
22.Błaszczak Wojciech KrzysztofLB 0016
23.Bobrowski Tadeusz KrzysztofLB 0156
24.Boczek MarlenaLB 0363
25.Boczek RobertLB 0181
26.Bogusz MartaLB-0372
27.Bojczuk Arkadiusz MarekLB 0065
28.Borek Wiesław StanisławLB 0063
29.Brzozowska Kinga AnnaLB 0405
30.Brzozowski Mateusz StanisławLB 0324
31.Buczyńska Kamila MagdalenaLB 0375
32.Burdzanowska-Gawlik Aleksandra SabinaLB-0229
33.Burmas JanLB 0075
34.Cajgner-Olędzka Agnieszka JustynaLB 0285
35.Chazan WioletaLB 0249
36.Chęcińska Beata JoannaLB-0392
37.Chołdzyński Andrzej MarekLB 0012
38.Chołdzyński Artur WojciechLB 0032
39.Chruściel GrzegorzLB-0290
40.Ciepliński Jacek AndrzejLB 0151
41.Ciereszko WładysławLB 0048
42.Ciosek Dagmara MagdalenaLB 0413
43.Czajka RafałLB 0197
44.Czapka Iwona AgnieszkaLB 0231
45.Czop Katarzyna MagdalenaLB 0403
46.Ćwierz SebastianLB 0176
47.Dejnek MichałLB 0408
48.Derlukiewicz Paweł ŁukaszLB-0400
49.Deryło-Grudzień Małgorzata JoannaLB-0267
50.Dieduch MirosławLB 0369
51.Dmitroca Grażyna KazimieraLB-0395 upr.ogr.
52.Dmitruk Michał TomaszLB 0275
53.Domański Zbigniew AntoniLB 0196
54.Drozdowska Joanna PaulinaLB 0326
55.Dudek Tomasz JerzyLB 0010
56.Dudzicz AgnieszkaLB 0226
57.Dudzicz Justyna BogumiłaLB 0323
58.Duer-Sołtys Ilona EwaLB 0261
59.Dykowski Jerzy WojciechLB 0044
60.Figurna Barbara MariaLB 0135
61.Filip Wojciech JerzyLB 0084
62.Filipiuk Andrzej RobertLB 0204
63.Franaszczuk MarcinLB 0364
64.Gaworska-Rysak Izabela EwaLB 0332
65.Gąsior GrzegorzLB-0286 upr. ogr.
66.Gąsiorowski JanuszLB 0107
67.Genca KatarzynaLB 0355
68.Gęborys MariolaLB 0220
69.Gnat Krzysztof MarcinLB 0302
70.Godzisz RafałLB-0209
71.Gol AnnaLB 0414
72.Goldman Jacek TomaszLB 0393
73.Golema Justyna MariaLB-0287
74.Gołębiowski JarosławLB 0039
75.Gorgol Natalia KrystynaLB 0307
76.Grela Marek StanisławLB 0014
77.Grobel-Bielawska AgnieszkaLB-0244
78.Gromowski Stanisław AlojzyLB 0022
79.Grosiak Urszula KazimieraLB 0311
80.Grudzinski Jacek KrzysztofLB 0310
81.Gurbiel JacekLB 0007
82.Gurbiel ŁukaszLB 0236
83.Hagemejer EwaLB 0168
84.Hagemejer Michał BorysLB 0309
85.Hagemejer Mirosław WacławLB 0002
86.Hawrylak Przemysław TomaszLB 0037
87.Herman Antoni HenrykLB 0094
88.Herman MaciejLB 0206
89.Herman WojciechLB 0005
90.Howorus TadeuszLB 0136
91.Iwanek MarcinLB 0170
92.Iwaszek Małgorzata MartaLB 0325
93.Jabłońska EwaLB 0272 upr. ogr.
94.Jabłońska Jadwiga NataliaLB 0055
95.Jabłoński TomaszLB 0056
96.Janusz Renata JoannaLB 0104
97.Jaraszkiewicz Krzysztof MarcinLB 0301
98.Jasek TomaszLB 0171
99.Jendrzejczak Zbigniew RyszardLB 0137
100.Kaca ElżbietaLB 0327
101.Kaczor GrzegorzLB 0238
102.Kalbarczyk MichałLB 0411
103.Kamińska HannaLB 0060
104.Kaniuga-Łopacińska Monika AgataLB 0407
105.Kantor-Kołodyńska Agnieszka PaulinaLB 0198
106.Kasprzak Andrzej JózefLB 0001
107.Kawęcka AnnaLB 0292
108.Kazalski Piotr TadeuszLB 0371
109.Kazubek Krzysztof JanLB 0316
110.Kendzierawska Marta JoannaLB 0378
111.Kendzierawski Piotr AntoniLB 0379
112.Kępa Wojciech PrzemysławLB 0129
113.Kidyba Tomasz EmilLB 0361
114.Kielin Katarzyna AnetaLB 0362
115.Kimak ElżbietaLB 0418
116.Klimkiewicz Piotr ArkadiuszLB 0052
117.Kocki WojciechLB 0365
118.Kołodyński Wojciech PiotrLB 0199
119.Kołodziejczyk JózefLB 0096
120.Koncewicz MonikaLB 0319
121.Kondracki MichałLB-0345
122.Kondzioła WacławLB 0108
123.Korona Jakub JanLB 0412
124.Korona KrzysztofLB 0018
125.Korszeń Jerzy MichałLB 0078
126.Kosikowski RadosławLB-0243
127.Kostykiewicz CzesławLB 0009
128.Kot RobertLB-0349 upr. ogr.
129.Kowalczuk EwelinaLB 0221
130.Kowalczuk JacekLB 0174
131.Kozik Andrzej KrzysztofLB 0093
132.Kozłowski Marcin AntoniLB 0011
133.Kozłowski Tomasz JerzyLB 0106
134.Kożuchowski Bartłomiej JanLB 0213
135.Kraczoń KazimierzLB 0189
136.Krawczyk Krystian BartłomiejLB-0254
137.Krupa Artur AdamLB-0270 upr. ogr.
138.Krupa Karol JanLB 0366
139.Krzyżanowski Bogusław JerzyLB 0097
140.Kukier JarosławLB 0322
141.Kunkiewicz Mateusz JanLB 0329
142.Kusiak Krzysztof ZbigniewLB 0217
143.Kusiak MagdalenaLB-0247
144.Kusz vel Sobczuk PawełLB-0359
145.Kuśmierz Lech FranciszekLB 0105
146.Kuśmirek Joanna KrystynaLB 0207
147.Kwiatkowski Bartłomiej MarianLB 0276
148.Kwiatkowski Michał JerzyLB 0215
149.Lebiedzka-Nowakowska EwaLB 0028
150.Lemieszek Andrzej JanLB 0015
151.Lewandowski Dariusz AndrzejLB 0029
152.Lewowski JanuszLB 0235
153.Lichota StanisławLB 0071
154.Lipiec LewenLB 0306
155.Lis Andrzej MirosławLB 0102
156.Lis SławomirLB-0265 upr. ogr.
157.Lisiecka IrminaLB 0152
158.Łacek WaldemarLB 0300 upr.ogr.
159.Łasocha Franciszek BogdanLB 0140
160.Łopucki Krzysztof MaciejLB-0297
161.Łopuszyńska Aleksandra PaulinaLB 0404
162.Łuczkiewicz SebastianLB-0241
163.Maciaś Magdalena AgataLB 0304
164.Maciejewski Maciej BogdanLB 0013
165.Madej-Adamczyk Sylwia IrenaLB 0384
166.Majewski PawełLB 0195
167.Malinowski Tadeusz MarianLB 0116
168.Martyniuk JakubLB-0390
169.Marzec AnnaLB 0333
170.Matuszczyk ZbigniewLB 0047
171.Matwiejuk JarosławLB 0031
172.Matyjaszczyk SylwesterLB 0273 upr. ogr.
173.Mazur AnetaLB 0406
174.Mazurek Jacek AndrzejLB 0158
175.Mącik Elżbieta DanutaLB 0064
176.Mchawrab AliLB 0210
177.Mech Agnieszka JózefaLB 0291
178.Melcher Ewelina KatarzynaLB-0356
179.Metko Przemysław MirosławLB 0401
180.Michalak Tomasz AntoniLB 0208
181.Michalczuk Jolanta AnnaLB 0143
182.Michałkiewicz Sylwia AgnieszkaLB-0350
183.Mierzwa Paweł StefanLB 0004
184.Miszczuk Sebastian MichałLB-0252
185.Molenda Adam BronisławLB 0374
186.Mużykowska JoannaLB 0237
187.Naja MarekLB 0205
188.Niedużak Aleksandra AgnieszkaLB 0368
189.Ochal Karol WładysławLB 0312
190.Olszewicz-Wątorska MagdalenaLB 0202
191.Opasała Konrad TomaszLB-0357
192.Ostrowska Halina MałgorzataLB 0033
193.Ozdoba MateuszLB 0321
194.Pacek Marta AnnaLB 0337
195.Pańczyk IzabelaLB 0227
196.Paradowski AdamLB 0305
197.Patyk MichałLB 0077
198.Pawełczuk Bartłomiej MarekLB 0370
199.Pędzisz Piotr JanuszLB 0103
200.Pękala MagdaLB-0250
201.Pietroń-Górna Anna MariaLB 0230
202.Pietrzak Paweł JanuszLB 0383
203.Pięciński PawełLB-0347
204.Piorun-Banaszek Ilona KrystynaLB 0162
205.Plechawski Grzegorz DariuszLB 0331
206.Plewa MariuszLB 0367
207.Plewa MartaLB 0218
208.Plewa-Uchańska Karolina JoannaLB 0216
209.Plizga MagdalenaLB 0380
210.Pływacz PawełLB 0279
211.Pochwatka AndrzejLB 0338 upr. ogr.
212.Podolak MarekLB 0100
213.Polaszek ŁukaszLB 0313
214.Polaszek MateuszLB 0314
215.Popik Maciej PiotrLB 0416
216.Pryszczepa Tomasz AdamLB-0282 upr.ogr.
217.Przesmycka Natalia SabinaLB 0296
218.Pytlarz Elżbieta BarbaraLB 0026
219.Rachański MateuszLB-0335
220.Radomska JolantaLB 0160
221.Radomski SzymonLB 0178
222.Radzik Jan PiotrLB 0146
223.Radzik KonstantyLB 0294
224.Rakowski Michał JerzyLB 0278
225.Rentflejsz Anna JulitaLB 0083
226.Rolak ZbigniewLB-0298 upr.ogr.
227.Rolka Konrad AndrzejLB 0334
228.Rosiński Patryk PiotrLB-0246
229.Rossa AgnieszkaLB 0114
230.Rossa Mirosław JanLB 0115
231.Rypina LudmiłaLB 0191
232.Rzeźnik MarcinLB-0248
233.Sadurski WładysławLB 0020
234.Sagan Marian WiesławLB 0271 upr. ogr.
235.Salamonowicz Michał MieczysławLB 0179
236.Samorański MarcinLB-0346
237.Sapuła Andrzej PiotrLB-0352
238.Sędłak AdrianaLB-0340
239.Siedlanowski Tomasz MarcinLB 0299
240.Skiba Andrzej SławomirLB 0109
241.Skiba Kamil SebastianLB-0288
242.Skibiński Mateusz TomaszLB 0382
243.Skórzyńska-Terlecka BarbaraLB 0147
244.Skubik TomaszLB-0260
245.Słomiński Aleksander AndrzejLB 0051
246.Smolyn MarianLB-0353
247.Smosarski ŁukaszLB-0266
248.Sobiński Jarosław JanuszLB 0336
249.Sobuś ZdzisławLB 0062
250.Soćko TomaszLB 0200
251.Stabryła Rafał ŁukaszLB 0402
252.Staniak GrzegorzLB 0184
253.Stanilewicz AdamLB-0389
254.Staroń Aleksandra HenrykaLB 0409
255.Starzak GrzegorzLB 0175
256.Starzyńska Zofia LudwikaLB 0386 upr. ogr.
257.Stelmach KarolLB-0399
258.Stryjecki Adam MieczysławLB 0079
259.Surma KorneliaLB 0377
260.Swacha JolantaLB 0124
261.Szałata AnetaLB 0339
262.Szczepaniuk MarekLB-0269
263.Szczęsna Katarzyna AnnaLB-0259
264.Szczęsny ZygmuntLB-0394 upr. ogr.
265.Szczęśniak Małgorzata ZofiaLB 0159
266.Szeliga Zbigniew ArturLB 0023
267.Szewczyk MichałLB-0341
268.Szmigielski Rafał AndrzejLB 0177
269.Szorek Marek SebastianLB-0360
270.Szostak KrzysztofLB-0280 upr. ogr.
271.Szot Tomasz EdmundLB 0376
272.Szpinda Marek RomanLB 0185
273.Szumiło-Napiórkowska Emilia DominikaLB 0328
274.Szymanek Janusz JózefLB 0081
275.Szymanek Sebastian StanisławLB 0415
276.Szymaniak-Maślak MałgorzataLB 0201
277.Szynkarczuk GrzegorzLB 0211
278.Święcicka-Brzozowska KatarzynaLB 0134
279.Tabor Karolina IrenaLB-0253
280.Talma Maria BogumiłaLB 0098
281.Tarka Izabela ZofiaLB 0092
282.Tarnowska Katarzyna AnnaLB 0293
283.Tatar Marcin MateuszLB-0263
284.Tomaszek Artur TomaszLB 0388
285.Tomaszewska Ewelina MarzenaLB-0344
286.Turewicz Patryk ŁukaszLB 0397
287.Tymczak Karol JanLB 0318
288.Uszko MichałLB 0277
289.Uszyński MaciejLB 0090
290.Wacławski MichałLB 0219
291.Wałęga Małgorzata JózefaLB 0035
292.Warda Anna MariaLB 0040
293.Waśkowicz Mateusz KamilLB 0410
294.Wąsala Wanda MariaLB 0067
295.Wesołowski RafałLB-0348
296.Wilkoławski MichałLB 0315
297.Winnicka Milena OlgaLB-0391
298.Wojtas Andrzej MarianLB 0019
299.Woszczyńska Joanna HelenaLB-0354
300.Woźniakowski Tadeusz FranciszekLB 0120
301.Wrona Paweł MarcelLB-0342
302.Wrzosek-Kossowska Joanna ElwiraLB-0255
303.Wysokińska Paulina IzabelaLB 0295
304.Zabrotowicz Piotr AndrzejLB-0289
305.Zajdek Marek JózefLB 0086
306.Załuska Irena HenrykaLB 0021
307.Zarzeczny Marek ArkadiuszLB 0223
308.Zarzycka-Goliszek Klaudia MonikaLB 0194
309.Zbyryt Arkadiusz LeszekLB 0192
310.Zembrzycka KatarzynaLB-0281
311.Zezulińska Jolanta AlicjaLB 0163
312.Zionkowska Marta MagdalenaLB-0264
313.Zubala AndrzejLB 0089
314.Żułtak BartoszLB 0240
315.Żurkowska Natalia AleksandraLB 0351

Jeżeli chcesz zobaczyć powyższą listę dla innej daty, wybierz datę:

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)