biuro czynne od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 17.00, ul. Grodzka 3, 20-112 Lublin, tel./fax (81) 534 70 48, tel. (81) 534 25 98, lubelska@izbaarchitektow.pl

Katalog pracowni - Lublin

Architektów z terenu powiatu lubelskiego zachęcamy do zamieszczania danych o swojej działalności. (+)

x
  • Pracownia została dodana. Dane oczekują na weryfikacje!
///AKJ Architekt Krzysztof Jaraszkiewicz
mgr inż. arch. Krzysztof Jaraszkiewicz
Krakowskie Przedmieście 53 piętro 1
20-076 Lublin
tel. 509613209
e-mail: kontakt@akj.archi
www: www.akj.archi

Projekty wszystkich budynków i obiektów budowlanych z obsługą klienta od rysowania do użytkowania. Zadzwoń / napisz - wspólnie sprawdzimy, co możemy razem zbudować. fajnpage: www.facebook.com/akj.architekt

5p Pracownia Architektoniczna Paweł Pięciński
mgr inż. arch. Paweł Pięciński
Roztocze 33
20-722 Lublin
tel. 609 661 576
e-mail: pawelpiecinski@gmail.com
www: www.biuro5p.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego od projektu do realizacji. Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Wyjaśniamy zawiłości procesu budowlanego i pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań.

ABA Autorskie Biuro Architektury Investprojekt-Partner 6 sp. z o.o.
mgr inż. architekt Maria Balawejder-Kantor
mgr inż. architekt Stanisław Gromowski
mgr inż. architekt Andrzej Kasprzak
mgr inż. architekt Elżbieta Pytlarz
ul. Tomasza Zana 38 a pok. 501
20-601 Lublin
tel./fax 81-5258035
e-mail: info@aba.architekci.com
www: www.aba.architekci.com

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem w zakresie mieszkalnictwa, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i innych. Projektujemy nowe inwestycje, rewaloryzacje i rewitalizacje obiektów zabytkowych oraz modernizacje, przebudowy i rozbudowy obiektów istniejących – szczególnie w strefach ochrony konserwatorskiej. Projekty tworzą i koordynują doświadczeni architekci we współpracy z inwestorami, z udziałem inżynierów wszystkich niezbędnych specjalności budowlanych. Dbamy o dobrą architekturę, funkcjonalność rozwiązań i poprawność techniczną. Analizujemy ekonomikę rozwiązań projektowych w odniesieniu do kosztów realizacji i eksploatacji obiektów.Mamy wieloletnie doświadczenia i bogate dokonania projektowe poparte licznymi realizacjami. Zapewniamy pełną obsługę inwestorów – od przygotowania inwestycji, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzorowanie realizacji, aż do przekazania inwestycji w użytkowanie. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług.

ABP Wojciech Bielecki
mgr inż. architekt Wojciech Bielecki
Al. Spółdzielczości Pracy 36 C
20-147 Lublin
tel. 503422366
e-mail: biuro@abpbielecki.pl
www: www.abpbielecki.pl

Kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektowym. Wykonujemy wielobranżowe projekty budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, przemysłowych oraz kompleksowe projekty aranżacji wnętrz powierzchni mieszkalnych oraz komercyjnych.

Andrzej M. Wojtas Autorskie Biuro Architektoniczne
mgr inż. architekt Andrzej M. Wojtas
.
20-610 Lublin
tel. 601 58 99 68
e-mail: amwojtas@neostrada.pl
www: architekt-lublin.com.pl

Wykonujemy wielobranżowe projekty architektoniczne, budowlane i wykonawcze obiektów mieszkalnych, komercyjnych, biurowych, użyteczności publicznej oraz zakładów przemysłowych. Zapewniamy obsługę procesu administracyjnego i inwestycyjnego.

ARCHIM STUDIO Pracownia Architektoniczna Marek Bajun
mgr inż. arch. Marek Bajun
Niepodległości 7D lok. 21A
20-246 Lublin
tel. 889203235
e-mail: biuro.archimstudio@gmail.com
www: archim-studio.pl

Wykonuję projekty pełnobranżowe budynków i obiektów budowlanych każdego typu (budynki jednorodzinne, wielorodzinne, użyteczności publicznej, magazynowe, produkcyjne, stacje benzynowe, grille, nagrobki itp), adaptacje projektów typowych, wizualizacje 2d i 3d, projekty aranżacji wnętrz, analizy zacieniania, analizy widokowe, pomiary inwentaryzacyjne, doradztwo, wybór optymalnych rozwiązań. Na etapie koncepcji buduję model komputerowy projektowanego budynku prezentujący jego wygląd. Świadczę dodatkowe usługi z zakresu sztuk plastycznych (rysunek, grafika, malarstwo artystyczne- portrety na zamówienie, obrazy), fotografii i obróbki zdjęć (retusz) oraz grafiki użytkowej. Prowadzę naukę rysunku odręcznego dla kandydatów na studia architektoniczne oraz innych chętnych. O jakości moich projektów świadczą otrzymane nagrody. Zapraszam.

Architektoniczne Biuro Projektowe
mgr inż. architekt Marek Bielecki
al. Spółdzielczości Pracy 36, budynek C
20-147 Lublin
tel./fax 81-4439580
tel. 509228396
e-mail: biuro@abpmarekbielecki.pl

Projektowanie budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego i użyteczności publicznej, rewaloryzacja oraz projektowanie budynków w obszarach objętych ochroną konserwatorską, projektowanie basenów, kompleksowa obsługa do uzyskania pozwolenia na budowę.

ART Kazimierz Kraczoń
mgr inż. architekt Kazimierz Kraczoń
ul. Krańcowa 76/2
20-356 Lublin
tel. 501740930
e-mail: artkk@op.pl

Pełnobranżowe opracowanie projektów budynków użyteczności publicznej w tym biurowych, handlowych, obiektów gastronomicznych, hoteli, budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych a także budynków przemysłowych.Wykonywanie artystycznych prac rysunkowych i malarskich (współpraca z galeriami i wydawnictwami) oraz profesjonalna nauka rysunku architektonicznego i artystycznego.

BPI Architekci
Sp. z o.o.
mgr inż. arch Ewa Hagemejer
mgr inż arch Michał Hagemejer
ul. Szafirowa 2/2A
20-573 Lublin
tel./fax 81 526 67 12
tel. 81 526 67 13
e-mail: biuro@bpi.lublin.pl
www: www.bpiarchitekci.pl

Jan Wojciech Kożuchowski Architekt Pracownia Autorska
mgr inż arch Jan Wojciech Kożuchowski
Czechowska 4/9
20-075 Lublin
tel./fax 81 5325122
tel. 602345660
e-mail: jkozuchowski@op.pl

projekty obiektów użyteczności publicznej w tym służby zdrowia,budynków wielorodzinnych, przemysłowych

MMA Pracownia Architektury
mgr inż. architekt Monika Koncewicz
Kościelna 5 lok. 1
20-307 Lublin
tel. 885 113 313
e-mail: kontakt@mmapracownia.pl
www: www.mmapracownia.pl

Tworzymy przestrzeń do życia i pracy. Projektujemy indywidualne domy. Urządzamy wygodne wnętrza. Planujemy funkcjonalne biura i lokale. Kreujemy współczesną architekturę.

MOBILARCH Architekci
mgr inż. arch. Krzysztof Gnat
Koncertowa 7/132
20-843 Lublin
tel./fax 604-137-650
e-mail: biuro@mobilarch.pl
www: www.mobilarch.pl

Projektujemy budynki mieszkalne, usługowe, hotelowe i użyteczności publicznej. Opracowujemy dokumentację techniczną na potrzeby modernizacji i rozbudowy istniejących obiektów budowlanych. Przeprowadzamy kontrole stanu technicznego budynków oraz ekspertyzy. Wykonujemy profesjonalną dokumentację fotograficzną z zakresu obiektów budowlanych, wnętrz i dendrologii. Na etapie realizacji budynków oferujemy usługi w zakresie kierowania robotami budowlanymi oraz funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Wykonujemy projekty związane z architekturą krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem nowych ogrodów oraz oceną stanu zachowania i rewitalizacją historycznych założeń parkowych. Przeprowadzamy szczegółowe inwentaryzacje dendrologiczne i wyceny na potrzeby nowych inwestycji budowlanych w otoczeniu zabytkowych drzewostanów. Przeprowadzamy również szereg innych badań i pomiarów związanych z projektowaniem architektury krajobrazu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE
mgr inż. architekt OPASAŁA KONRAD
Rudnik 79f
20-258 Lublin
tel. 792305805
e-mail: opasala.architekci@gmail.com
www: www.facebook.com/Opasała Architekci Biuro Projektowe

Projektowanie obiektów mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, inwentarskich oraz gospodarczych. Projektowanie koncepcyjne oraz eksperymentalne obiektów nano-nowoczesnych. Projektujemy tylko i wyłącznie budynki indywidualne dla świadomych Inwestorów.

PRACOWNIA AKM
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA KACZOR MICHALAK s.c.
mgr inż. architekt Grzegorz Kaczor
mgr inż. architekt Tomasz Michalak
ul. Obrońców Pokoju 21/27
20-030 Lublin
tel. 81 479 50 31
e-mail: pracownia@pracowniaakm.pl
www: www.pracowniaakm.pl

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)