biuro czynne od wtorku do piątku w godz. 9.00 - 17.00, ul. Grodzka 3, 20-112 Lublin, tel./fax (81) 534 70 48, tel. (81) 534 25 98, lubelska@izbaarchitektow.pl

Katalog pracowni - Lublin

Architektów z terenu powiatu lubelskiego zachęcamy do zamieszczania danych o swojej działalności. (+)

x
  • Pracownia została dodana. Dane oczekują na weryfikacje!
///AKJ Architekt Krzysztof Jaraszkiewicz
mgr inż. arch. Krzysztof Jaraszkiewicz
Krakowskie Przedmieście 53 piętro 1
20-076 Lublin
tel. 509613209
e-mail: kontakt@akj.archi
www: www.akj.archi

Projekty wszystkich budynków i obiektów budowlanych z obsługą klienta od rysowania do użytkowania. Zadzwoń / napisz - wspólnie sprawdzimy, co możemy razem zbudować. fajnpage: www.facebook.com/akj.architekt

5p Pracownia Architektoniczna Paweł Pięciński
mgr inż. arch. Paweł Pięciński
Roztocze 33
20-722 Lublin
tel. 609 661 576
e-mail: pawelpiecinski@gmail.com
www: www.biuro5p.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu inwestycyjnego od projektu do realizacji. Wykonujemy wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Wyjaśniamy zawiłości procesu budowlanego i pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań.

ABA Autorskie Biuro Architektury Investprojekt-Partner 6 sp. z o.o.
mgr inż. architekt Maria Balawejder-Kantor
mgr inż. architekt Stanisław Gromowski
mgr inż. architekt Andrzej Kasprzak
mgr inż. architekt Elżbieta Pytlarz
ul. Tomasza Zana 38 a pok. 501
20-601 Lublin
tel./fax 81-5258035
e-mail: info@aba.architekci.com
www: www.aba.architekci.com

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem w zakresie mieszkalnictwa, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i innych. Projektujemy nowe inwestycje, rewaloryzacje i rewitalizacje obiektów zabytkowych oraz modernizacje, przebudowy i rozbudowy obiektów istniejących – szczególnie w strefach ochrony konserwatorskiej. Projekty tworzą i koordynują doświadczeni architekci we współpracy z inwestorami, z udziałem inżynierów wszystkich niezbędnych specjalności budowlanych. Dbamy o dobrą architekturę, funkcjonalność rozwiązań i poprawność techniczną. Analizujemy ekonomikę rozwiązań projektowych w odniesieniu do kosztów realizacji i eksploatacji obiektów.Mamy wieloletnie doświadczenia i bogate dokonania projektowe poparte licznymi realizacjami. Zapewniamy pełną obsługę inwestorów – od przygotowania inwestycji, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzorowanie realizacji, aż do przekazania inwestycji w użytkowanie. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług.

ABP Wojciech Bielecki
mgr inż. architekt Wojciech Bielecki
Al. Spółdzielczości Pracy 36 C
20-147 Lublin
tel. 503422366
e-mail: biuro@abpbielecki.pl
www: www.abpbielecki.pl

Kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektowym. Wykonujemy wielobranżowe projekty budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, przemysłowych oraz kompleksowe projekty aranżacji wnętrz powierzchni mieszkalnych oraz komercyjnych.

Aktywna, Innowacyjna Architektura i Sztuka – ATELIER HAPOŃSKI – Projekty budowlane
mgr inż. architekt, urbanista, rzeźbiarz Sławomir Hapoński
Środkowa 5 lok.6
20-015 Lublin
tel. +48609810036
e-mail: pracowniaarchitektury@wp.pl
www: www.zumi.pl/1652723,Projekty_budowlane_-_Atelier_Haponski,Lublin,firma.html

Kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego: Tworzymy Aktywną Innowacyjną Architekturę, realizującą indywidualne złożenia budżetowe i funkcjonalne w atrakcyjnej formie współczesnej architektury, konstrukcji i technologii. Już dzisiaj nasze projekty spełniają Normy Energetyczne, które wejdą w życie w 2020 r. Wykonujemy projekty zagospodarowania terenu i urbanistyczne. Przeprowadzamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Projektowanie poprzedzamy badaniami geotechnicznymi i analizami urbanistycznymi. Na budowie pełnimy nadzory autorskie i inwestorskie, broniąc interesu Klienta. Prowadzimy usługi z zakresu Sztuk Pięknych. Rzeźba, pomnik, akt, portret, rzeźba architektoniczna i użytkowa, płaskorzeźba, małe formy rzeźbiarskie do wnętrz, rzeźba ogrodowa i plenerowa, rzeźba sakralna. Tworzymy doświadczony zespół projektantów wszystkich branż. Szczycimy się nagrodami i wyróżnieniami w konkursach.

Andrzej M. Wojtas Autorskie Biuro Architektoniczne
mgr inż. architekt Andrzej M. Wojtas
.
20-610 Lublin
tel. 601 58 99 68
e-mail: amwojtas@neostrada.pl
www: architekt-lublin.com.pl

Wykonujemy wielobranżowe projekty architektoniczne, budowlane i wykonawcze obiektów mieszkalnych, komercyjnych, biurowych, użyteczności publicznej oraz zakładów przemysłowych. Zapewniamy obsługę procesu administracyjnego i inwestycyjnego.

Architektoniczne Biuro Projektowe
mgr inż. architekt Marek Bielecki
al. Spółdzielczości Pracy 36, budynek C
20-147 Lublin
tel./fax 81-4439580
tel. 509228396
e-mail: biuro@abpmarekbielecki.pl

Projektowanie budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego i użyteczności publicznej, rewaloryzacja oraz projektowanie budynków w obszarach objętych ochroną konserwatorską, projektowanie basenów, kompleksowa obsługa do uzyskania pozwolenia na budowę.

ART Kazimierz Kraczoń
mgr inż. architekt Kazimierz Kraczoń
ul. Krańcowa 76/2
20-356 Lublin
tel. 501740930
e-mail: artkk@op.pl

Pełnobranżowe opracowanie projektów budynków użyteczności publicznej w tym biurowych, handlowych, obiektów gastronomicznych, hoteli, budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych a także budynków przemysłowych.Wykonywanie artystycznych prac rysunkowych i malarskich (współpraca z galeriami i wydawnictwami) oraz profesjonalna nauka rysunku architektonicznego i artystycznego.

BPI Architekci
Sp. z o.o.
mgr inż. arch Ewa Hagemejer
mgr inż arch Michał Hagemejer
ul. Szafirowa 2/2A
20-573 Lublin
tel./fax 81 526 67 12
tel. 81 526 67 13
e-mail: biuro@bpi.lublin.pl
www: www.bpiarchitekci.pl

Jan Wojciech Kożuchowski Architekt Pracownia Autorska
mgr inż arch Jan Wojciech Kożuchowski
Czechowska 4/9
20-075 Lublin
tel./fax 81 5325122
tel. 602345660
e-mail: jkozuchowski@op.pl

projekty obiektów użyteczności publicznej w tym służby zdrowia,budynków wielorodzinnych, przemysłowych

MMA Pracownia Architektury
mgr inż. architekt Monika Koncewicz
Kościelna 5 lok. 1
20-307 Lublin
tel. 885 113 313
e-mail: kontakt@mmapracownia.pl
www: www.mmapracownia.pl

Tworzymy przestrzeń do życia i pracy. Projektujemy indywidualne domy. Urządzamy wygodne wnętrza. Planujemy funkcjonalne biura i lokale. Kreujemy współczesną architekturę.

MOBILARCH Architekci
mgr inż. arch. Krzysztof Gnat
Koncertowa 7/132
20-843 Lublin
tel./fax 604-137-650
e-mail: biuro@mobilarch.pl
www: www.mobilarch.pl

Projektujemy budynki mieszkalne, usługowe, hotelowe i użyteczności publicznej. Opracowujemy dokumentację techniczną na potrzeby modernizacji i rozbudowy istniejących obiektów budowlanych. Przeprowadzamy kontrole stanu technicznego budynków oraz ekspertyzy. Wykonujemy profesjonalną dokumentację fotograficzną z zakresu obiektów budowlanych, wnętrz i dendrologii. Na etapie realizacji budynków oferujemy usługi w zakresie kierowania robotami budowlanymi oraz funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Wykonujemy projekty związane z architekturą krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem nowych ogrodów oraz oceną stanu zachowania i rewitalizacją historycznych założeń parkowych. Przeprowadzamy szczegółowe inwentaryzacje dendrologiczne i wyceny na potrzeby nowych inwestycji budowlanych w otoczeniu zabytkowych drzewostanów. Przeprowadzamy również szereg innych badań i pomiarów związanych z projektowaniem architektury krajobrazu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

PRACOWNIA AKM
PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA KACZOR MICHALAK s.c.
mgr inż. architekt Grzegorz Kaczor
mgr inż. architekt Tomasz Michalak
ul. Obrońców Pokoju 21/27
20-030 Lublin
tel. 81 479 50 31
e-mail: pracownia@pracowniaakm.pl
www: www.pracowniaakm.pl

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)